• polski
  • english

Organizator

4Developers to kolejna inicjatywa Fundacji PROIDEA, organizatora największych i najbardziej znanych cyklicznych konferencji IT w Polsce m. in.:

Java Developers’ Day - konferencja poświęcona nowinkom związanym z językiem programowania Java. Organizowana od trzech lat dla prawie 400 uczestników - developerów, programistów, kadry kierowniczej działów informatycznych oraz pasjonatów Javy z całej Polski. Co roku na JDD w Krakowie przyjeżdżają najlepsi specjaliści z kraju i zagranicy m. in. Bruce Eckel, Bill Burke, Ted Neward czy Neal Ford.

CONFidence - międzynarodowej konferencji odbywającej się w Krakowie już od czterech lat. Wydarzenie gromadzi nie tylko najlepszych polskich specjalistów, ale także uczestników i znakomitych prelegentów z całego świata. Każdego roku na CONFidence w Krakowie spotyka się ponad 300 uczestników – specjalistów z sektora rządowego, bankowego, policji i prokuratury oraz przedstawicieli firm komercyjnych, środowiska akademickiego, researcherów i developerów.

PLNOG Meeting – ogólnopolskiej konferencji poświęconej w całości zagadnieniom utrzymania i rozwijania sieci teleinformatycznych. W spotkaniach bierze udział ponad 130 przedstawicieli operatorów, ISP, klientów końcowych, dystrybutorów i vendorów.