• polski
  • english

Patroni medialni

Zainteresowanych patronatem medialnym prosimy o przesłanie maila na adres anna.kolodziejczyk@proidea.org.pl.

 

kgd.net

Krakowska Grupa Deweloperów .NET zrzesza profesjonalistów zajmujących się technologiami Microsoft z Krakowa i Małopolski. Grupa działa nieprzerwanie od czerwca 2003 roku i tym samym jest najstarszą profesjonalną grupą .NET w Polsce. Naszym celem jest stworzenie i rozwijanie małopolskiej społeczności deweloperów .NET oraz umożliwienie wymiany doświadczeń z ekspertami z poszczególnych dziedzin. Na comiesięcznych spotkaniach rozmawiamy o metodach i narzędziach do tworzenia oprogramowania w technologii .NET i pokrewnych. Prezentacje są prowadzone zarówno przez członków grupy jak i przez zaproszonych gości (w tym wielu polskich MVP). Grupa jest zarejestrowana w organizacji INETA i prowadzi działalność zgodnie z jej zasadami. Informacje o planowanych spotkaniach i bieżącej działalności grupy znaleźć można na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy wszystkich małopolskich deweloperów na spotkania oraz do brania udziału w działaniach grupy.

Grupa. NET działa przy kole naukowym Programowanie Internetowe na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Politechniki Częstochowskiej. Zajmujemy się wszystkim tym, co związane jest z technologią Microsoft .NET. Organizujemy cotygodniowe spotkania i warsztaty, w czasie których wspólnie zgłębiamy tajniki najnowszych technologii. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w naszym kole naukowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej działalności - zapraszamy na stronę.

Na portalu dWorld.pl znajdziesz najświeższe informacje dotyczące Javy. Wśród nich darmowe czasopismo JAVA exPress, podkast Polish Java Podcast, wiele newsów z kraju i zagranicy oraz w przyszłości także materiały wideo i szkolenia.Czasopismo JAVA exPress powstaje dzięki pomocy wielu ludzi. Zaczynając od autorów, korektorów, tłumaczy, grafików i wielu innych, bez których czasopismo nie byłoby tym, czym jest. Jeśli więc chcesz zostać autorem, pomóc rozwijać czasopismo lub portal, albo wziąć udział w nagraniu podkastu - skontaktuj się z nami. Więcej informacji na temat wynagradzania oraz wskazówek dla autorów znajdziesz na stronie JAVA exPress.

Inicjatywa “IT w Krakowie” jest prowadzona przez nieformalną i niezależną grupę osób, która ma za zadanie integrację, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie.

j2ee.pl to blog kilku pasjonatów języka Java. Staramy się uzupełnić polską część Internetu o opis ważnych i ciekawych technologii - od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Wspieramy, głównie poprzez reklamę, najciekawsze branżowe wydarzenia w Polsce.

Java Developer Network jest serwisem skierowanym do wszytkich osób zainteresowanych technologią Java zarówno w aspekcie technologicznym, jak i biznesowym. Mamy ambicję stać się najlepszym serwisem popularyzującym technologię Java w Polsce, skupiającym wokół siebie szerokie grono specjalistów w tej dziedzinie.

jdn.pl jest tworzony przez entuzjastów, jest projektem otwartym, dlatego każdy, kto podziela nasze zainteresowania, może go współtworzyć przesyłając news’y, artykuły, etc. Nie jesteśmy związani z jakimkolwiek producentem oprogramowania, będziemy obiektywnie przedstawiali różne konkurencyjne rozwiązania, technologie i produkty.

Polish Java User Group jest organizacją zrzeszającą programistów i entuzjastów technologii Java. Głównym celem grupy jest popularyzacja Javy, związanych z nią technologii oraz innych nowoczesnych metodologii tworzenia systemów informatycznych. Działając od 1999 roku mogą poszczycić się m.in.: organizacją kilku konferencji w tym dwóch z udziałem Bruce’a Eckela. Pierwsze polskie wydanie “Thinking in Java” to także jeden z ich projektów.

Webhosting.pl to pierwszy na polskim rynku serwis poruszający w szerokim aspekcie tematy związane z hostingiem, globalną Siecią i usługami internetowymi. Głównym celem przedsięwzięcia jest dostarczanie przydatnej i bogatej merytorycznie wiedzy osobom, które chcą tworzyć i efektywnie wykorzystywać współczesny Internet.

Portal Webhosting.pl stał źródłem informacji o nowościach i trendach rynkowych oraz bazą wiedzy przydatnej w rozwiązywaniu codziennych problemów webmasterów, administratorów sieci, pracowników branży e-commerce, a także wszystkich osób zainteresowanych Internetem.

NetSprint.pl Sp. z o.o. dostarcza złożone rozwiązania w obszarze wyszukiwania oraz reklamy kontekstowej dla każdego segmentu klientów biznesowych.

Kluczowe obszary naszej działalności to wyszukiwarka polskiego Internetu, reklama kontekstowa w wyszukiwarce oraz sieci partnerskiej, rozwiązania wyszukiwawcze na potrzeby serwisów, korporacji i sklepów internetowych, rozwiązania adserwerowe, a także monitoring komunikacji w internecie. Rozwiązania firmy oparte są o 8-letnie doświadczenie specjalistów firmy w zakresie rozwoju technologii wyszukiwawczej.

Nasze rozwiązania, wykorzystywane przez czołowych europejskich wydawców online, pozwalają budować i wzmacniać relacje z użytkownikami oraz reklamodawcami.

Project Management Institute (PMI®) to wiodące na świecie zawodowe stowarzyszenie non-profit w branży zarządzania projektami. Misją PMI Poland Chapter jest promowanie profesjonalizmu w zarządzaniu projektami w biznesie, organizacjach i ośrodkach akademickich we współpracy z PMI®. Stowarzyszenie realizuje swe cele poprzez rozwój zarówno teoretyczny jak i praktyczny dziedziny zarządzania projektami oraz rozwijanie kompleksowego kompendium wiedzy z tego zakresu. Wspieranie szkoleń i podnoszenie kwalifikacji w zakresie zarządzania projektami, Wspieranie przyjmowania i rozpowszechniania najlepszych standardów praktyki zarządzania projektami oraz pobudzanie świadomości społecznej w tej dziedzinie.

Więcej informacji o stowarzyszeniu na stronie: www.krakow.pmi.org.pl/

SOFTy.pl

Celem portalu Softy.pl jest pomoc przy wyborze odpowiedniego oprogramowania, sprzętu lub usług dla firm, które chcą zainwestować w dział IT w swoim przedsiębiorstwie. Portal ma być również źródłem informacji dla kadry zarządzającej, managerów, inżynierów, informatyków jak również dla wszystkich firm i osób zainteresowanych zagadnieniami branży IT. Na portalu znajdują się także informacje o bieżących przetargach oraz konferencjach, szkoleniach z zakresu nowoczesnych technologii informatycznych.

WebInside.pl to źródło wiedzy dla początkujących webmasterów. Traktuje o technologiach WWW, tworzeniu stron i e-marketingu. W swojej bazie posiada kilkanaście kursów ułatwiających naukę i poznanie tajników wiedzy o WWW.