• polski
  • english

Media sponsors

Zainteresowanych patronatem medialnym prosimy o przesłanie maila na adres anna.kolodziejczyk@proidea.org.pl.

 

kgd.net

Krakowska Grupa Deweloperów .NET zrzesza profesjonalistów zajmujących się technologiami Microsoft z Krakowa i Małopolski. Grupa działa nieprzerwanie od czerwca 2003 roku i tym samym jest najstarszą profesjonalną grupą .NET w Polsce. Naszym celem jest stworzenie i rozwijanie małopolskiej społeczności deweloperów .NET oraz umożliwienie wymiany doświadczeń z ekspertami z poszczególnych dziedzin. Na comiesięcznych spotkaniach rozmawiamy o metodach i narzędziach do tworzenia oprogramowania w technologii .NET i pokrewnych. Prezentacje są prowadzone zarówno przez członków grupy jak i przez zaproszonych gości (w tym wielu polskich MVP). Grupa jest zarejestrowana w organizacji INETA i prowadzi działalność zgodnie z jej zasadami. Informacje o planowanych spotkaniach i bieżącej działalności grupy znaleźć można na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy wszystkich małopolskich deweloperów na spotkania oraz do brania udziału w działaniach grupy.

Grupa. NET działa przy kole naukowym Programowanie Internetowe na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Politechniki Częstochowskiej. Zajmujemy się wszystkim tym, co związane jest z technologią Microsoft .NET. Organizujemy cotygodniowe spotkania i warsztaty, w czasie których wspólnie zgłębiamy tajniki najnowszych technologii. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w naszym kole naukowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej działalności - zapraszamy na stronę.

Na portalu dWorld.pl znajdziesz najświeższe informacje dotyczące Javy. Wśród nich darmowe czasopismo JAVA exPress, podkast Polish Java Podcast, wiele newsów z kraju i zagranicy oraz w przyszłości także materiały wideo i szkolenia.Czasopismo JAVA exPress powstaje dzięki pomocy wielu ludzi. Zaczynając od autorów, korektorów, tłumaczy, grafików i wielu innych, bez których czasopismo nie byłoby tym, czym jest. Jeśli więc chcesz zostać autorem, pomóc rozwijać czasopismo lub portal, albo wziąć udział w nagraniu podkastu - skontaktuj się z nami. Więcej informacji na temat wynagradzania oraz wskazówek dla autorów znajdziesz na stronie JAVA exPress.

The “IT w Krakowie” initiative is led by an informal and independent group of people, whose goal is to integrate, promote, and develop the Kraków IT community.

j2ee.pl is a blog of Java passionates. We try to fill up a gap in Polish Internet by writing descriptions and tutorials of new and important technologies - from beginner to professional level. j2ee.pl supports, mainly by advertisements, the most interesting Java events in Poland.

Java Developer Network jest serwisem skierowanym do wszytkich osób zainteresowanych technologią Java zarówno w aspekcie technologicznym, jak i biznesowym. Mamy ambicję stać się najlepszym serwisem popularyzującym technologię Java w Polsce, skupiającym wokół siebie szerokie grono specjalistów w tej dziedzinie.

jdn.pl jest tworzony przez entuzjastów, jest projektem otwartym, dlatego każdy, kto podziela nasze zainteresowania, może go współtworzyć przesyłając news’y, artykuły, etc. Nie jesteśmy związani z jakimkolwiek producentem oprogramowania, będziemy obiektywnie przedstawiali różne konkurencyjne rozwiązania, technologie i produkty.

The Polish Java User Group is a group of Java technology developers and enthusiasts. The main goal is to popularize Java and modern software development methodologies. Active since 1999 they were organizing few conferences (including two with Bruce Eckel). Translation of the famous “Thinking in Java” into polish was also their project.

Webhosting.pl to pierwszy na polskim rynku serwis poruszający w szerokim aspekcie tematy związane z hostingiem, globalną Siecią i usługami internetowymi. Głównym celem przedsięwzięcia jest dostarczanie przydatnej i bogatej merytorycznie wiedzy osobom, które chcą tworzyć i efektywnie wykorzystywać współczesny Internet.

Portal Webhosting.pl stał źródłem informacji o nowościach i trendach rynkowych oraz bazą wiedzy przydatnej w rozwiązywaniu codziennych problemów webmasterów, administratorów sieci, pracowników branży e-commerce, a także wszystkich osób zainteresowanych Internetem.

NetSprint.pl Sp. z o.o. provides complex solutions in the fields of searching and contextual advertising for every business client segment.

Our key fields of operation include the Polish Web Search, contextual advertising in search engines and partner networks; search solutions addressed to websites, corporations and online stores, adserver solutions, as well as Internet communication monitoring. The company’s solutions are based on our experts’ 8 years of extensive experience in terms of search technology development.

Our solutions, used by leading European online publishers, allow to build and reinforce relations with users and advertisers.

Project Management Institute (PMI®) to wiodące na świecie zawodowe stowarzyszenie non-profit w branży zarządzania projektami. Misją PMI Poland Chapter jest promowanie profesjonalizmu w zarządzaniu projektami w biznesie, organizacjach i ośrodkach akademickich we współpracy z PMI®. Stowarzyszenie realizuje swe cele poprzez rozwój zarówno teoretyczny jak i praktyczny dziedziny zarządzania projektami oraz rozwijanie kompleksowego kompendium wiedzy z tego zakresu. Wspieranie szkoleń i podnoszenie kwalifikacji w zakresie zarządzania projektami, Wspieranie przyjmowania i rozpowszechniania najlepszych standardów praktyki zarządzania projektami oraz pobudzanie świadomości społecznej w tej dziedzinie.

Więcej informacji o stowarzyszeniu na stronie: www.krakow.pmi.org.pl/

SOFTy.pl

Celem portalu Softy.pl jest pomoc przy wyborze odpowiedniego oprogramowania, sprzętu lub usług dla firm, które chcą zainwestować w dział IT w swoim przedsiębiorstwie. Portal ma być również źródłem informacji dla kadry zarządzającej, managerów, inżynierów, informatyków jak również dla wszystkich firm i osób zainteresowanych zagadnieniami branży IT. Na portalu znajdują się także informacje o bieżących przetargach oraz konferencjach, szkoleniach z zakresu nowoczesnych technologii informatycznych.

WebInside.pl to źródło wiedzy dla początkujących webmasterów. Traktuje o technologiach WWW, tworzeniu stron i e-marketingu. W swojej bazie posiada kilkanaście kursów ułatwiających naukę i poznanie tajników wiedzy o WWW.