• polski
 • english

Sponsorzy

Złoty sponsor konferencji

e-point SA to uznany software house, lider biznesowych zastosowań technologii Java na rynku polskim. Firma specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań internetowych dla biznesu, korzystając z własnego środowiska programistycznego OneWeb, uznanych standardów informatycznych (Java 2 Enterprise Edition, Linux) oraz oprogramowania dostarczanego przez międzynarodowych partnerów (IBM, Intel, Oracle).

Dzięki unikalnemu połączeniu własnej technologii z doświadczonym zespołem architektów, inżynierów, menedżerów i programistów e-point SA potrafi szybko i skutecznie zaprojektować i zbudować, a następnie utrzymać systemy informatyczne dające prawdziwą wartość i przewagę konkurencyjną klientom firmy.

e-point SA tworzy:

 • Portale korporacyjne – serwisy www, wewnętrzne portale informacyjne (intranet, extranet), systemy e-learning. Ich podstawą jest platforma Active Content, która nie tylko pełni funkcję systemu zarządzania treścią (CMS – content management system), ale również umożliwia budowanie i integrowanie aplikacji internetowych z serwisami www.
 • Systemy e-commerce – w oparciu o własne środowisko programistyczne OneWeb oraz komercyjne produkty pakietu IBM WebSphere dostarczamy rozwiązania e-commerce pozwalające na sprzedaż produktów i usług. Są to przede wszystkim sklepy internetowe oraz systemy obsługi klientów.
 • Aplikacje dedykowane – projektujemy i budujemy dedykowane aplikacje usprawniające wybrane procesy biznesowe w organizacji. Są to głównie systemy ewidencji i zarządzania zasobami, wnioskami, zamówieniami, szkoleniami, jak również systemy CRM czy wsparcia sprzedaży.

Wśród aktualnych klientów e-point SA znajdują się m.in.: Amway Europe, Grupa ING, AXA Polska, Grupa AEGON, Bank BGŻ, Bank Zachodni WBK, Link4, PricewaterhouseCoopers, TEVA, Polpharma, Merck, Toyota, Toshiba Medical Systems.

Profesjonalizm i innowacyjność przedsięwzięć realizowanych przez e-point SA była wielokrotnie nagradzana. W 2007 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Project Management (IPMA) przyznało firmie główną nagrodę w prestiżowym konkursie „Project Excellence Award Polska” za stworzenie platformy e-commerce dla europejskiego oddziału korporacji Amway.

W uznaniu dla prowadzonej polityki kadrowej firma e-point SA została nagrodzona godłem „Inwestor w Kapitał Ludzki”.

Złoty sponsor konferencji

VSoft SA (www.vsoft.pl) jest wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań z obszaru IT dla klientów z branż bankowości, ubezpieczeń i finansów oraz przedsiębiorstw (oprogramowanie ERP, CRM, BI). Firma zatrudnia ponad 200 specjalistów pracujących w dwóch ośrodkach na terenie kraju (Kraków, Warszawa).

W skład oferty VSoft SA wchodzi nie tylko produkcja oprogramowania, ale również consulting, analizy, wdrożenia, a także szkolenia użytkowników i serwis. W rezultacie VSoft SA efektywnie wspiera, automatyzuje i optymalizuje szereg procesów biznesowych, stanowiących istotę funkcjonowania instytucji finansowych i przedsiębiorstw.

Produkty i usługi oferowane przez VSoft SA cechuje dojrzałość rynkowa, profesjonalizm technologiczny i branżowy oraz wysoka jakość i niezawodność działania.

Złoty sponsor konferencji

Grupa Allegro to w tej chwili najbardziej rozwinięta platforma handlu internetowego w Europie Środkowo-Wschodniej. W jej skład wchodzą największe serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe tej części świata - Allegro.pl, OtoMoto.pl, OtoDom.pl, Ceneo.pl, Platnosci.pl, Cokupic.pl. Skupiamy ponad 12-milionową społeczność Internautów. Społeczność ludzi, którzy są z nami od lat. Naszym celem, jako pracowników wszystkich serwisów, jest umożliwianie Użytkownikom wygodnego, skutecznego i bezpiecznego handlowania w sieci. Zespół pracowników Grupy Allegro wciąż się powiększa a naszą firmę tworzy w tej chwili ponad 600 osób.

Bardzo ważne miejsce w Grupie Allegro zajmują międzynarodowe platformy handlowe: czeska (www.aukro.cz), rosyjska (www.molotok.ru), rumuńska (www.aukro.ro), ukraińska (www.aukro.ua), słowacka (www.aukro.sk), bułgarska (www.aukro.bg) oraz węgierska (www.teszvesz.hu). W uznaniu naszej polityki personalnej, zostaliśmy nominowani do nagrody „Solidny Pracodawca 2008”, przyznawanej od wielu lat przez Grupę Media Partner.

Sponsor sesji Java

Oracle jest dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla dowolnego rodzaju przedsiębiorstw i organizacji. Od ponad 30 lat Korporacja Oracle cieszy się pozycją lidera w dziedzinie oprogramowania do zarządzania informacją, obsługuje na świecie ponad 275 tys. klientów, w tym 98 firm z listy Fortune 100.

Firma zatrudnia ponad 80 tys. specjalistów, zaś jej roczny obrót wynosi ponad 22 mld USD; na badania i rozwój przeznacza ponad 6 milionów USD dziennie.
W 1992 r. powstała firma Oracle Polska. Obecnie zatrudnia ona 230 osób i współpracuje z 300 firmami partnerskimi, produkującymi oprogramowanie dla obsługi przedsiębiorstw. Aby móc dostarczyć odbiorcom rozwiązania kompleksowe i najlepsze pod względem technologicznym, Oracle ściśle współpracuje z integratorami systemów i z wielkimi światowymi producentami sprzętu komputerowego. W roku kalendarzowym 2007 Oracle Polska osiągnął obroty 422 mln PLN. Produkty Oracle opanowały 60% krajowego rynku baz danych i ¼ rynku oprogramowania middleware.

Główny sponsor sesji Zarządzanie projektami IT

Firma ALAN SYSTEMS Sp. z o.o. jest specjalistą w dziedzinie oprogramowania typu Business Intelligence i liderem wdrożeń na rynku dedykowanych systemów zarządzania przedsiębiorstwem. Firma istnieje od 1999 roku i posiada swoje oddziały w Wiedniu, Katowicach oraz Rybniku. Ogromne doświadczenie młodego, kreatywnego zespołu, ciągły nacisk na rozwój oraz kontakt z najnowszymi technologiami pozwoliły firmie zająć stabilną i wiarygodną pozycję na rynkach krajowych i zagranicznych.

Świadczymy kompleksowe usługi, w zakresie:

 • tworzenia zaawansowanych systemów realizujących indywidualne wymagania Klienta,
 • outsourcingu i nearshoringu usług informatycznych,
 • wdrażania oprogramowania,
 • testowania oprogramowania,
 • integracji systemów informatycznych.

Specjalizujemy się w tworzeniu:

 • systemów wspomagania zarządzania informacją i obiegiem dokumentów,
 • systemów planowania, rejestracji i kontroli czasu pracy,
 • systemów kontroli dostępu.

Zaufanie naszych Klientów oraz ich rosnące oczekiwania, zobowiązują nas do zagwarantowania optymalnych usług i produktów o najwyższej jakości i niezawodności.

Odwiedź nasze stoisko podczas 4Developers!

Sponsor sesji .NET & C#

Serdecznie zapraszamy na spotkania Grup Użytkowników technologii Microsoft.

Grupy użytkowników (Grupy Offline) to niezależne ochotnicze grupy, które regularnie spotykają się, by dyskutować na różne tematy techniczne i wspólnie zdobywać wiedzę. Uczestnictwo w grupach użytkowników to wspaniały, a przy tym całkowicie darmowy sposób zdobywania materiałów technicznych i wiedzy oraz kontaktu z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach, zapewniający pełniejsze wykorzystanie możliwości, jakie dają platformy, produkty i technologie Microsoft oraz dostęp do interesujących zasobów.

Aktualne informacje o istniejących Grupach wraz z datami kolejnych spotkań, znaleźć można na: http://ms-groups.pl

Na spotkanie może przyjść każdy, kto zainteresowany jest technologiami firmy Microsoft.

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w działaniach Grup w Twoim mieście.

Sponsor sesji Zarządzanie projektami IT

Parasoft już od 20 lat dostarcza organizacjom branży IT zautomatyzowaną infrastrukturę do kontrolowania, zarządzania i usprawniania procesu budowy aplikacji biznesowych. Wypracowanie powtarzalnego procesu pozwala osiągnąć wzrost wydajności oraz znacząco poprawić jakość aplikacji.

Rozwiązania Parasoft propagują budowę aplikacji w oparciu o stabilny kod zgodny ze standardami kodowania, solidne moduły funkcjonalne i trwały cykl procesów biznesowych.

Parasoft pomaga organizacjom zapewnić jakość, rzetelność i zgodność ze standardami wszelkich inicjatyw podejmowanych w branży IT. W pełni zautomatyzowana infrastruktura umożliwia stałą kontrolę jakości w sposób konsekwentny i efektywny. Pełny wgląd w procesy biznesowe pozwala na ciągły sposób jego ulepszania. Rezultatem tych działań jest powtarzalny proces, który dostarcza przewidywalne i porównywalne wyniki, zwiększa produktywność i znacznie zmniejsz ilość błędów w aplikacji.

Sponsor sesji Zarządzanie projektami IT

Sabre Holdings jest światowym liderem na rynku podróży sprzedającym produkty turystyczne oraz oferującym dystrybucję i rozwiązania technologiczne dla przemysłu turystycznego. Działając w myśl naszego motta, łączymy ludzi dzięki najlepszym rozwiązaniom w świecie podróży, uczyniliśmy innowacyjność istotą naszej działalności. W 2000 roku firma zawitała do Polski. Obecnie Centrum Rozwoju Sabre w Krakowie zatrudnia około 300 światowej klasy programistów, którzy tworzą oprogramowanie dla ponad 200 linii lotniczych, 50 000 biur podróży i ponad miliona użytkowników portali internetowych takich jak travelocity.com czy lastminute.com. Firma zapewnia wspaniałe warunki pracy, rozwoju kariery, oraz możliwości współpracy z kolegami z całego świata w branży, która jest jedną z najbardziej ekscytujących i interesujących. Nowe wyzwania, możliwość podróżowania i ciągłego udoskonalania swoich umiejętności, pracy w najnowszych technologiach to tylko wstęp do tego, co Centrum rozwoju Sabre w Krakowie ma do zaoferowania swoim pracownikom.

Sponsor sesji .NET & C#

Software Mind to innowacyjna, globalnie działająca firma typu software house dostarczająca najwyższej jakości własne produkty i usługi IT dla firm z sektora telekomunikacyjnego, finansowo-bankowego oraz SMB. Oferta firmy obejmuje rozwiązania wspierające zarządzanie relacjami biznesowymi i wiedzą o Kliencie, analizę znaczeniową danych oraz realizację dedykowanych rozwiązań informatycznych, budowanie architektur EAI, zarządzanie i organizację procesów produkcji oprogramowania, audyty jakości.

Sukces osiągamy dzięki elastyczności we współpracy, wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań, niekonwencjonalnym modelom finansowania oraz unikalnej wiedzy, którą wykorzystuje m.in. przy realizacji pionierskich projektów w oparciu o idee Web 2.0, nowatorskie technologie Semantic Web i narzędzia typu Business Intelligence.

Software Mind ma jasno zdefiniowane wartości i wizję rozwoju: Ludzie, Jakość, Innowacja, Transparentność. Zespół Software Mind to specjaliści wywodzący się z renomowanych polskich uniwersytetów, osoby mające wieloletnie doświadczenia w łączeniu świata businessu ze światem nowych technologii.

Więcej informacji: www.softwaremind.pl

Główny sponsor sesji języki specjalizowane

Dynamizm pomnożony przez efektywność, potęgowany zaangażowaniem i kreatywnością - oto energia zespołu! Ponad setka nietuzinkowych ludzi, których łączy praca, profesjonalizm, przyjaźń. Stań się częścią społeczności tworzącej Naszą Klasę.

Główna siedziba firmy mieści się we Wrocławiu, kolejne oddziały spółki powstały niedawno w Krakowie i Warszawie. Praca w Naszej Klasie to pasmo wyzwań, więc chętnie witamy w zespole osoby ufające swojej inteligencji i otwarte na innowacje.